پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

برگزاری شورای راهداری بوشهر با حضور مدیر کل دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور


برگزاری شورای راهداری بوشهر با حضور مدیر کل دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور

تاریخ انتشار: 1399/02/29

​برگزاری شورای راهداری بوشهر با حضور مدیر کل دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور

نخستین نشست شورای راهداری استان  بوشهر در سال جاری با حضور مهندس احمد جمشیدی مدیر کل دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ،معاونین و روسای ستادی و شهرستانی با رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برگزار و بر ضرورت صرفه جوئی در هزینه ها ،پرهیز از اجرای پروژه های غیر ضروری و تکمیل پروژهای نیمه تمام تاکید شد .

در آغاز این نشست سید حمیدرضا علم مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان طی سخنانی ضمن گرامی داشت ایام سوگواری امام علی(ع) گفت : بخش راهداری و حمل و نقل استان با اجرا و خرید اولین دستگاه ماشین آلات خط کشی ، بازسازی تابلو های معیوب و گاردریل های آسیب دیده ضمن صرفه جوئی     3میلیارد تومانی نیازهای خود در بخش خط کشی راه ها و علائم و گاردریل نیز مرتفع نموده است .

وی افزود : نگاه ما در استان عدم انجام   پروژه های جدید در بخش راهداری و تکمیل و به سر انجام رساندن پروژه های نیمه تمام  دربخش  راهداری و حفط رویه آسفالت و نگهداری بموقع از آنها با توجه به شرایط اقتصادی کشور است .

    مهندس علم تصریح کرد: بخش قابل توجهی از پروژه های راهداری استان از جمله توسعه و تعریض راه های روستایی  و نگهداری از راه و ابنیه بصورت امانی انجام میشود و راهداری استان تمام توان خود را جهت این امر منظور کرده است .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تاکید کرد : در سال گذشته با اجرای نهضت نگهداری از راه ها با روش کم هزینه، از جمله استانهایی بودیم که با اجرای لایه های حفافظتی  نظیرچیپ سیل حداکثر صرفه جوئی در بخش راهداری داشته ایم .

 دراین نشست همچنین احمد جمشیدی مدیر کل دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : خدمات  راهداری و.حمل ونقل جاده ای استان بوشهر در کشور تبدیل به برند شده و این امر همواره مورد تشویق و قدرشناسی ریاست و اعضای هیات عامل سازمان بوده است .

وی با بیان اینکه به لحاظ بودجه ای سال خاصی برای راهداری و حمل ونقل جاده ای است بیان نمود : با وجود تحریم های ظالمانه امریکا علیه ملت ایران و مشکلات پیش آمده ناشی از کرونا امسال در بخش بودجه ای سال سختی برای راهداری و حمل و نقل جاده ای است و باید طوری برنامه ریزی و اولویت بندی کنیم که خللی در ماموریت های اصلی سازمان بوجود نیاید . 

مدیر کل دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به اولویت سازمان در سال جاری که پرهیز از هرگونه پروژه جدید در بخش های مختلف سازمان است افزود: نگاه سازمان به طرح های زود بازده و عدم اجرا ی پروژه های  پرهزینه و فاقد توجیه است از این رو مسئولان استانی باید تمام تلاش خود را معطوف به تکمیل پروژه های نیمه تمام کنند .

جمشیدی با اشاره به تاکید چندباره ریاست سازمان در خصوص رفع خرابی راه ها در اولین فرصت ممکن اضافه کرد : وظیفه و انجام فعالیت های مستمر راهداری در سطح استان ها باید معطوف به اصلاح و رفع خرابی در تمامی محورها در حداقل زمان ممکن باشد و خرابی شدید در سطح شبکه اصلا پذیرفتنی نیست .

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تهاتر بدهی پیمانکاران با اوراق قرضه تصریح کرد : بخشی از بدهی پیمانکاران و طلبکاران سازمان در سال گذشته با اوراق قرضه تهاتر شد و در سال جاری نیز این  امر تداوم خواهد داشت .
مشخصات:
نظرات: *