پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

چهار مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در استان بوشهر اجرا می شود


چهار مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در استان بوشهر اجرا می شود

تاریخ انتشار: 1399/02/08

​چهار مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در استان بوشهر اجرا می شود 


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: در حال حاضر چهار طرح مجتمع خدماتی ، رفاهی و بین راهی در سطح محورهای ارتباطی استان دردست اجراست .


سیدحمید رضا علم درگفتگوبا رسانه‌ها اعلام کرد: برای اجرای این مجتمع‌های خدمات رفاهی بین راهی بیش ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار سرمایه‌گذاری می‌شود که تاکنون ۸۰ میلیارد ریال در اجرای این طرح‌ها هزینه شده و ۶۰ میلیارد ریال دیگر نیز امسال اختصاص می‌یابد.


وی اضافه کرد: با بهره‌برداری از این مجتمع‌های خدماتی ، رفاهی بین راهی زمینه اشتغال برای ۴۸ نفر فراهم میشود .


علم اظهار داشت:  این طرح‌ها با هدف جهش تولید در حوزه حمل و نقل جاده‌ای اجرا می‌شود. 


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: از این شمار سه مجتمع خدماتی ،رفاهی بین راهی در دشتی، گناوه و برازجان اجرا می‌شود که تاکنون برای ایجادراه دسترسی وآسفالت رمپ  های ورودی وخروجی آنها ۲۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض ازمحل منابع سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای   تخصیص یافته  که از این میزان۱۰  میلیارد ریال  پرداخت شده و بزودی ۱۰ میلیارد ریال دیگر نیز پرداخت می‌شود.


علم ادامه داد: همچنین یکی دیگر از این طرح‌ها در جنوب استان بوشهر با ۹۵ درصد پیشرفت فیزکی و با پرداخت ۹ میلیارد ریال تسهیلات اعتباری در دست  اجراست.


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: مجتمع خدمات رفاهی برای افزایش ایمنی جاده‌ها، استراحت رانندگان، کاهش تصادف‌ها و تلفات جاده‌ای اجرا می‌شود.


وی یادآور شد: در زمان حاضر ۱۷ مجتمع خدمات بین راهی در راه‌های‌ ارتباطی استان بوشهر فعال هستند.
مشخصات:
نظرات: *