پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بازگشایی 200 کیلومتر از راههای آسیب دیده از سیل هرمزگان توسط راهداری استان بوشهر


بازگشایی 200 کیلومتر از راههای آسیب دیده از سیل هرمزگان توسط راهداری استان بوشهر

تاریخ انتشار: 1398/11/08

​بازگشایی 200 کیلومتر از راههای آسیب دیده از سیل هرمزگان توسط راهداری استان بوشهر

سید حمیدرضا علم مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر : بیش از 200کیلومتر از راههای آسیب دیده از سیل اخیر در استان هرمزگان توسط اکیپ اعزامی از استان بوشهر ترمیم و بازسازی و آماده تردد شده است .

وی افزود : در جریان سیل اخیر هرمزگان و بروز خرابی و انسداد بعضی از محورهای ارتباطی این استان یک اکیپ مجهز وکارآزموده از استان که شامل22 نفر نیروی ماهر و متخصص و 18 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین  راهداری به آن منطقه اعزام و بمدت 6روز به انجام ماموریت پرداختند .

مهندس علم تصریح کرد : اکیپ اعزامی از استان در طول حضور خود در هرمزگان با تلاش شبانه روزی  5نقطه مهم از محور پارسیان به لنگه را که در اثر سیل کاملا تخریب شده شده بود بازسازی و بازگشایی کرد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اضافه کرد : مجموعا 200کیلومتر از راههای استان هرمزگان بوسیله اکیپ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ترمیم و بازسازی شد و بیش از 6 کیلومتر نیز شانه سازی شد .

وی افزود : به اذعان مسئولان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و استان هرمزگان، اکیپ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بهترین عملکرد را در باسازی و ترمیم راههای آسیب دیده از سیل هرمزگان داشته است .

مهندس علم گفت : عملکرد موفق نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای در سیل گذشته استان و همچنین حضور و تجربه اندوزی این نیروها در سیل لرستان و خوزستان امروزه تجربه گرانبهایی برای اقدمات بموقع و ارایه خدمات بهینه به مردم است .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصریح کرد : با بازگشت اکیپ راهداری از استان هرمزگان این نیروها که از کارآزموده ترین نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هستند در راهدارخانه ها و راهداری  محل خدمت خود دراستان  مستقر میشوند تا در صورت نیاز به ارئه خدمات بپردازند.      
مشخصات:
نظرات: *