پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اعزام 18دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری و حمل و نقل استان بوشهر به مناطق سیل زده استان هرمزگان


اعزام 18دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری و حمل و نقل استان بوشهر به مناطق سیل زده استان هرمزگان

تاریخ انتشار: 1398/11/01

​اعزام 18دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری و حمل و نقل استان بوشهر به مناطق سیل زده استان هرمزگان


مهندس سید حمیدرضا علم مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر : اولین اکیپ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر در قالب 23 نیروی متخصص 18دستگاه ماشین الات سبک و سنگین به مناطق سیل زده هرمزگان اعزام شد .


وی افزود : در پی بارندگی های اخیر در جنوب شرق کشور و جاری شدن سیل در استانهای هرمزگان ، سیستان و بلوچستان و کرمان ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر به منظور کمک به مردم آسیب دیده استان هرمزگان و بازگشایی راهها و تاسیسات از سیل این استان  امکانات راهداری خود را به بندرعباس اعزام نمود .


مهندس علم اضافه کرد : ماشین آلات سنگین اعزام شده شامل 2 دستگاه بلدوزر ، 2 دستگاه لودر ، 3 دستگاه کمرشکن ، 6دستگاه کامیون ده چرخ ، یک دستگاه گریدر و بیل مکانیکی و با پشتیبانی یک دستگاه وانت تویوتا ،وانت پیکاپ وکامیونت ایسوزو است که تا نیاز منطقه در آنجا خواهند ماند .


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : ماشین آلات اعزام شده که از جمله جدیدترین و مجهزترین ناوگان راهداری کشور می باشد که در یکسال اخیر به ناوگان راهداری استان اضافه شده وظیفه بازگشایی و پاکسازی محورهای اسیب دیده از سیل خصوصا راههای روستایی صعب العبور را برعهده دارند .


وی تصریح نمود: گروهی از زبده ترین و ماهرترین راهداران استان که تجربه مشارکت در بازگشایی  محورهای آسیب دیده از سیل لرستان و خوزستان را نیز درکارنامه خود دارند به سرپرستی معاون راهداری هم اکنون در مناطق سیل زده هرمزگان حضور دارند و مشغول ارایه خدمت به شهروندان این استان هستند.

مهندس علم افزود: حسب اعلام مسئولان هرمزگان  بخش قابل توجه ای از راهها و معابر بین شهری و روستایی این استان بر اثر سیل اخیر آسیب دیده که باید به سرعت بازگشایی و ترمیم شوند تا راه کمک رسانی به مردم این مناطق هموارشود .
مشخصات:
نظرات: *