پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

به زودی سهمیه سوخت وانت بارهای بین شهری بر اساس پیمایش اختصاص می یابد


به زودی سهمیه سوخت وانت بارهای بین شهری بر اساس پیمایش اختصاص می یابد

تاریخ انتشار: 1398/10/23

​                   به زودی سهمیه سوخت وانت بارهای بین شهری بر اساس  پیمایش اختصاص می یابد 

سید حمیدرضا علم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر : به زودی سهمیه سوخت وانت بارهای بین شهری بر اساس عملکرد و پیمایش اختصاص می یابد ،از این رو از رانندگان و مالکان وانت بارهای بین شهری استان  تقاضا میشود با مراجعه به مراکز صدور کارت هوشمند نسبت به ثبت نام اقدام کنند .

وی افزود برای کسانی هم که امکان حضور  درمراکز ثبت نام فراهم نیست می توانند با مراجعه به پایگاه WWW.SMARTCARD.RMTO.IR  با آگاهی از شرایط اعلام شده ثبت نام کنند .

مهندس علم با بیان شرایط رانندگان وانت بارها برای دریافت کارت هوشمند تصریح نمود : رانندگان با داشتن حداقل 23 سال سن و دارای گواهینامه رانندگی مجاز و مدرک تحصیلی پایان ابتدایی و یا نهضت سواد آموزی میتوانند کارت هوشمند رانندگان و ناوگان وانت بار دریافت دارند.

وی افزود:رانندگان همچنین لازم است تصویر شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم را ارایه نمایند و موقع مراجعه برای ثبت نام  نیز دو قطعه عکس 4*3، برگ سلامت جسمی و روحی و همچنین گواهی عدم اعتیاد و گواهی عدم سوء پیشینه راتحویل دهند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در مورد شرایط ناوگان هم گفت : برای صدور کارت هوشمند برای ناوگان ، سن وانت بار حداکثر 40سال است و ارائه کارت وسیله نقلیه ، گواهی معاینه فنی مجاز و معتبر و بیمه نامه شخص ثالث و اعلام شماره شبای معتبر مالک خودرو نیز ضروری است . 

وی افزود : با توجه به تخصیص سهمیه سوخت بر اساس پیمایش در آینده نزدیک از رانندگان و مالکان وانت بارهای بین شهری توصیه میشود در اسرع وقت برای ثبت نام اقدام تا در ماه های آینده برای تردد و دریافت سهمیه دچار مشکل نشوند .   
مشخصات:
نظرات: *