پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

توزیع 21 هزار 313 حلقه لاستیک در استان بوشهر


توزیع 21 هزار 313 حلقه لاستیک در استان بوشهر

تاریخ انتشار: 1398/06/12

​توزیع 21 هزار 313 حلقه لاستیک در استان بوشهر

غلامرضا شاه حسینی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان: از آغاز طرح توزیع لاستیک تاکنون بالغ بر 21هزار 313 حلقه لاستیک بین رانندگان و مالکان ناوگان عمومی بار و مسافر استان بوشهرتوزیع شده است .

وی افزود : در راستای تهیه و توزیع لاستیک برای ناوگان عمومی بار و مسافر استان و کمک به جابجایی بموقع بار و محصولات کشاورزان ، صنایع و مناطق ویژه اقتصادی و همچنین جابجایی مسافران به مقاصد و شهرهای دلخواه خود تاکنون با مساعدت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بالغ بر 21هزار 313 حلقه لاستیک در سایزهای مختلف از سوی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بین رانندگان و مالکان ناوگان عمومی توزیع شده است .

شاه حسینی اضافه کرد: لاستیک های توزیع شده شامل تعداد 9هزار 277 حلقه لاستیک در سایز 1224 تعداد 8 هزار 803حلقه در سایز 315 و تعداد 3 هزار 233 حلقه در سایز 385  بوده که  در سطح استان توزیع شده و نقش مهمی در تأمین مهمترین نیازمندی ناوگان عمومی داشته است .

معاون حمل و نقل تصریح کرد : با وجود الزام به ارائه مدارک از جمله عملکرد ناوگان در زمینه جابجایی بار و مسافر برای دریافت لاستیک ، ما بدون هیچگونه محدودیتی لاستیک مورد نیاز ناوگان بار و مسافر استان را تأمین  و توزیع کردیم .

وی همچنین گفت : در راستای احقاق حقوق رانندگان و همچنین جلوگیری از هرگونه سوء استفاده در نوبت دهی به رانندگان ، سامانه اپلیکیشن دریافت نوبت و توزیع بار را از طریق تلفن همراه طراحی کرده ایم که بزودی آغاز بکار خواهد کرد . 

غلامرضا شاه حسینی افزود : با راه اندازی این سامانه که امکان دریافت نوبت و توزیع بار را سریع و دقیق تر دردسترس همه رانندگان قرار میدهد رضایت مندی از توزیع نوبت و بار که همواره مورد درخواست رانندگان نیز بوده فراهم  می شود . 
مشخصات:
نظرات: *