پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بهره برداری و کلنگ زنی22 طرح راهداری استان بوشهر با اعتبار 580 میلیارد ریالی در هفته دولت


بهره برداری و کلنگ زنی22 طرح راهداری استان بوشهر با اعتبار 580 میلیارد ریالی در هفته دولت

تاریخ انتشار: 1398/06/11

​معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت : همزمان با هفته دولت 22 طرح و پروژه این اداره کل با اعتباری بالغ بر 580 ملییارد ریال به بهره برداری رسید و یا کلنگ زنی شد .

مهندس علیرضا پوررضا افزود: بخش اول طرح های افتتاح شده شامل بهسازی و انجام روکش آسفالت اهرم به خاییز،آسفالت راه روستایی بنه گز، روکش آسفالت عامری و همچنین راه روستایی دم روبادان به خاییزدر شهرستان تنگستان بود که با حضور استاندار،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و دیگر مسئولان استان به بهره برداری رسید .

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر همچنین تصریح کرد: پروژه زیرگذر پل دوم نمازگاه در دشتستان ، تبدیل آبنما به پل  محور روستایی بویرات به شیخ زنگی در دیلم ، اجرای دیوار حفاظتی شیرینو به گله دار در کنگان و تبدیل آبنما به پل راه روستایی درازی به زیارت در شهرستان دشتی  ازجمله پروژه هایی بوده اند که در راستای ارتقاء ایمنی عبور و مرور مردم درهفته دولت امسال به بهره برداری رسیده اند . 

مهندس پوررضا گفت :پروژه های  مهم دیگری هم در راستای حذف نقاط حادثه خیز ، تسهیل تردد و ارتقاء ایمنی عبور و مرور در محورهای ارتباطی بین شهری و روستایی استان انجام شده که میتوان به کلنگ زنی تقاطع بردخون نو به کهنه و تعریض قطعه اول آبدان به دوراهک در محدوه شهرستان دیر و تعریض و بهسازی محور ساحلی بوشهر به دلوار در شهرستان تنگستان در جاده  ساحلی  اشاره کرد .

وی افزود: کلنگ زنی میدان سه راهی گادویی اهرم ، تعریض و بهسازی فاز 2راه روستایی حاج خورشید و تعریض راه روستایی تخماری به دهنو در همین شهرستان و کلنگ زنی راه روستایی قصاب در شهرستان جم و کلنگ زنی راه روستایی آبپخش به تل سبز بخش دیگری ازخدمات راهداری  و حمل و نقل جاده ای به مردم این مناطق درهفته دولت بوده است .

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر ابراز کرد: پروژه های دیگری از جمله لکه گیری آسفالت خروجی دیلم به گناوه و لکه گیری آسفالت بویرات به دیلم در محدوده شهرستان دیلم و پروژه ایمن سازی و شانه سازی محور ساحلی و احداث زیرگذر چهارراه کردوان درحوزه شهرستان دشتی نیز درهفته دولت کلنگ زنی شد که انشالله ایمنی بیشتردر محورهای ارتباطی را سبب خواهد شد .

مهندس پوررضا خاطرنشان کرد: خادمان مردم در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با تمام توان و بضاعت آماده خدمت رسانی به مردم هستند و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد .
مشخصات:
نظرات: *