پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای دستگاه برتربیست و دومین جشنواره شهید رجایی در بوشهر شد.


اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای دستگاه برتربیست و دومین جشنواره شهید رجایی در بوشهر شد.

تاریخ انتشار: 1398/06/06

​اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای دستگاه برتربیست و دومین جشنواره شهید رجایی در بوشهر شد.

در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان بوشهر ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای برای چندمین سال پیاپی بعنوان دستگاه برتر این جشنواره معرفی و از مهندس سید حمیدرضا علم مدیرکل این دستگاه تجلیل شد.

 درآیین بزرگداشت هفته دولت  و در برنامه ای که به همین منظور با حضور استاندار بوشهر ، معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل وکارکنان دستگاه های اجرایی و اصحاب رسانه در مجتمع فرهنگی و هنری 9دی برگزار شد از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و تعدادی از دستگاه های اجرایی بعنوان دستگاه برتر بیست دومین جشنواره شهید رجایی تجلیل شد.

در لوح تقدیری که به همین مناسبت از سوی عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر به مهندس سید حمید رضا علم مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اعطا شد وی  ضمن تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر آورده  است : با عنایت به ارزیابی صورت گرفته آن دستگاه در فرایند ارزیابی عملکرد سال 97 بعنوان دستگاه اجرایی برتر در گروه زیربنایی و تولیدی انتخاب گردیده است .

در لوح تقدیر استاندار بوشهر همچنین امده است :با تبریک این موفقیت به جنابعالی و کلیه کارکنان محترم آن دستگاه ،از خداوند متعال توفیق بیشتر در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیر و امید را مسألت می نمایم.

گفتنی است  این برای چندمین بار است که اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مقام برتر جشنواره شهید رجایی را کسب می کند .   
مشخصات:
نظرات: *