پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بازدید معاون وزیر راه و شهر سازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از پروژه های راهداری در استان بوشهر .


بازدید معاون وزیر راه و شهر سازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از پروژه های راهداری در استان بوشهر .

تاریخ انتشار: 1398/04/22

​مهندس عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به همراه دکتر اکبری سرپرست معاونت راههای فرعی و روستایی این سازمان ، دکتر شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ، دکتر ستوده معاون امر عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان از پروژه های راهداری استان بوشهر بازدید کردند. در جریان بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی که بعلاوه بر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و معاون امور عمرانی استاندار ،سرپرست معاونت راههای فرعی و روستایی سازمان و مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و راه و شهرسازی و فرماندار تنگستان نیز حضور داشتند وی با حضور در پروژه بهسازی و تعریض محور بوشهر به دیر در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت .
مهندس حسن نیا با قدردانی از مسئولان و دست اندرکاران اجرای این پروژه در سخنانی کوتاه گفت: اولویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ارتقاء ایمنی عبور مرور در محورهای ارتباطی است و این پروژه نیز میتواند ما را در رسیدن به این مهم کمک کند.
معهون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در ادامه سفر خود به بوشهر از سه راهی گادویی اهرم واقع در بزرگراه سیراف نیز حضور پیدا کرد و در جلسه ای در محل در محل این سه راهی که با حضور نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ، مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و راه و شهرسازی ، فرماندار  تنگستان و اعضای شورای اسلامی شهر اهرم برگزار شد چگونگی احداث میدان یا تقاطع غیر همسطح در این سه راهی را مورد بررسی قرار دادند .
مهندس حسن نیا در ادامه نیز به اتفاق نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استان بوشهر از پروژه ریزش برداری محور اهرم به فراشبند بازدید و در جریان چگونگی و ریزش برداری از این محور قرار گرفتندمشخصات:
نظرات: *