پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبرگزاری دومین نشست شورای مدیران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر

تاریخ انتشار: 1397/03/06

دومین نشست شورای راهداری وحمل ونقل جاده ای استان با حضور مدیرکل و معاونین برگزار و بر جذب حداکثری اعتبارات استانی تاکید شد.
در آغاز این نشست مهندس سید حمیدرضا علم مدیرکل راهداری و حمل و  نقل جاده ای استان بوشهر با تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت: مهم ترین اولویت ما در سال 97 حذف و یا آشکارسازی نقاط پر تصادف راه ها و ارتقاء ایمنی عبور و مرور در محورهای ارتباطی ازطریق توسعه زیرساخت های راهداری و حمل و نقل جا ده ای است.
وی با اشاره به کسب رتبه برتر این اداره کل در جذب اعتبارات استانی و اتمام به موقع پروژه های عمرانی در سال 96 افزود:در سال 97 نیز باید باهمت و تلاش بیشتر و حضور موثر در شورای برنامه ریزی استان و شهرستان ها اعتبار لازم را برای تحقق اهداف پیش بینی شده فراهم کنیم.
مهندس علم با توجه به محدودیت اعتباری راهداری تصریح کرد:امسال در بخش راهداری با محدودیت اعتباری روبرو هستیم از این رولازم است مسئولان راهداری شهرستانها با صرفه جویی بیشتر و استفاده بهینه از ماشین آلات و استفاده مجدد از تابلوهای بازسازی شده بهره برداری بیشتر بخش را فراهم آورند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یکی دیگراز اولویت های این اداره کل در سال جاری را تکمیل و پیشرفت فیزیکی پروژه ها بر اساس اهمیت آن تا هفته دولت و دهه فجر دانست و افزود: ضرورت دارد مسئولان راهداری شهرستانها با اولویت بندی پروژه ها نسبت به تکمیل پروژه های مهم تااین دو مناسبت اقدام کنند.
وی بروزرسانی ماشین آلات راهداری و ساماندهی نیروی انسانی شاغل در اداره کل و شهرستانها را از دیگر اولویت های سال 97 اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برشمرد و گفت:باید مراقبت کنیم ماشین آلاتی که به دلیل سن بالا و یا عواملی دیگر مستهلک شده اند و بازدهی مناسب را ندارند از هزینه کرد دوباره برروی آنها خودداری کنیم.
مهندس علم با اشاره به ضرورت جلوگیری راهداری شهرستانها از ایجاد راههای دسترسی غیر مجاز به بزرگراهها تصریح نمود: در بعضی از مناطق کارگاهی استان نظیر عسلویه افرادی اقدام به ایجاد راه دسترسی غیر قانونی به بزرگراهها نموده اند که لازم است جهت برقراری ایمنی بیشتر در این مناطق نسبت به مسدود سازی آنها اقدام شود.مشخصات:
نظرات: *