پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیکسب رتبه برتر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر در اتمام و بهره برداری از پروژه های عمرانی

تاریخ انتشار: 1397/03/01

مهندس سید حمیدرضا علم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان : بر اساس ارزیابی های شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر،اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با توجه به اتمام و بهره برداری از پروژه های مصوب رتبه برتر دستگاههای اجرایی استان در سال 96را به خود اختصاص داد.
وی افزود: در سال های اخیر خصوصا بعد از انتقال وظایف راهداری یکی از اولویت های اساسی ما تلاش و برنامه ریزی جهت جذب حداکثری منابع استانی برای توسعه زیر ساخت های راهداری و حمل و نقل جاده ای بوده است.
مهندس علم تصریح کرد:اداره کل راهداری با مشارکت فعال در شورای برنامه ریزی و توسعه استان و تعامل با مسئولان ارشد استان و شهرستانی با تعریف و تصویب پروژه های عمرانی گام های مهمی را برای ارتقاء ایمنی عبور و مرور در محورهای ارتباطی استان در بر داشته است .
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود:با جذب اعتبارات اختصاص یافته از سوی شورای برنامه ریزی،پروژه های مهمی نظیر بهسازی و روکش آسفالت راه ها، تعمیرات ابنیه فنی،خرید ماشین آلات راهداری،ایمن سازی محورهای ارتباطی در سال 96 برای راه ها و خدمات رسانی به مردم انجام شده است.
وی گفت: یکی از شاخص های مهم مد نظر راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ارتقاء ایمنی عبور و مرور در محورهای ارتباطی از طریق حذف و یا آشکار سازی نقاط پر تصادف راههاست که اختصاص و جذب اعتبارات استانی می تواند کمک موثری برای رسیدن به این هدف باشد.مشخصات:
نظرات: *