پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیدیدار معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور با استاندار بوشهر

تاریخ انتشار: 1395/04/23

در سفر یکروزه داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور به استان بوشهر وی با دکتر سالاری استاندار بوشهر دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار ابتدا دکتر مصطفی سالاری استاندار بوشهر با اشاره به عزم مسئولان استان برای توسعه حمل ونقل گفت:در اولویت اول یک قطعه زمین سی هکتاری را با هدف افزایش ظرفیت زیرساخت های حمل ونقل دربهترین جای ممکن و محل تلاقی سه محور مواصلاتی شهر بوشهر و پسکرانه بندر بوشهر  واقع در جزیره نگین اختصاص داده ایم که بزودی به بخش خصوصی اعطا میشود تا نسبت به احداث شهرک حمل ونقل کالا در آن اقدام نماید.

وی همچنین با اشاره به اجرای پروژه خروجی دوم بوشهر تصریح کرد:برای تکمیل و آماده بهره برداری سازی خروجی دوم بوشهر که نقش بسزایی در ارتقاء ایمنی عبور و مرور و کاهش حجم ترافیک دارد از محل سفر ریاست محترم جمهور ی به استان یکصد وشصت میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته و هم اکنون این پروژه با پیشرفت مناسب در دست احداث می باشد.

استاندار بوشهر افزود:هم اکنون 8 پروژه بزرگ راهی در محورهای مختلف استان بوشهر در حال انجام است که تلاش میشود          سه محور بزرگراهی آن تا پایان سال تکمیل وبه  بهره برداری برسد.

دکتر سالاری گفت:با توجه به تلفات بالای محور برازجان به دیلم در صدد هستیم با تزریق اعتبار لازم تا پایان سال حداقل دو قطعه بزرگراه واقع در این محور را به اتمام برسانیم که با اتمام آنها وضعیت ایمنی در این محور بهبود می یابد.

داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور نیز در این نشست گفت:یکی از اولویت های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای, نگهداری و بهسازی و حفظ کیفیت راههای اصلی و فرعی کشور است.

وی افزود:بیش از 52هزار کیلومتر راه شریانی و نزدیک به یکصد هزار کیلومتر راه فرعی و روستایی در کشور وجود و برای نگهداری و آماده سازی آنها سالانه به 9 هزار میلیارد تومان اعتبار نیازاست.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور با اشاره به نقش مهم دوربین های هوشمند کنترل سرعت در ثبت تخلفات در جاده ها افزود: امسال با برنامه ریزی انجام شده افزون بر 2 هزار دوربین هوشمند کنترل سرعت در سطح راههای شریانی و راههایی که به لحاظ میزان تصادفات اولویت دارند نصب میشود.مشخصات:
نظرات: *