پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبهره برداری از دوربین های هوشمند کنترل سرعت محور بوشهر-گناوه

تاریخ انتشار: 1394/08/04

 

با اتمام مراحل نصب،دوربین های هوشمند کنترل سرعت محور بوشهر-گناوه به بهره برداری رسید.

سیدحمید رضا علم مدیر کل حمل ونقل وپایانه ها ی استان بوشهر با اعلام این خبر افزود:با اتمام مراحل نصب،کارکرد آزمایشی و اجرای کامل این محور بهره برداری رسمی از دوربین های هوشمند کنترل سرعت محور ساحلی بوشهر-گناوه انجام شد.

وی تعداد دوربین های هوشمند نصب شده در محور بوشهر-گناوه را 6 دستگاه با قابلیت پلاک خوانی دقیق،ثبت سرعت لحظه ای و میانگین اعلام کرد و افزود:برای نصب و بهره برداری از سامانه هوشمند محور توریستی ،تجاری بوشهر به گناوه مجموعاً پنج هزار میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

علم تصریح کرد:با توجه به حوادث و تلفات رخ داده در این محور به دستور استاندار محترم بوشهر رفت و برگشت این محور که اتفاقاً یکی از محورهای با بیشترین تلفات در استان است زیر پوشش و نظارت دوربین های هوشمند کنترل سرعت قرار گرفته است.

مدیر کل حمل ونقل وپایانه ها افزود:متاسفانه بدلیل تردد خارج از قاعده و سرعت بسیار بالای خودروهای حامل قاچاق(شوتی ها)در سال93مجموعاً تعداد 35نفر در این محور جان خود را از دست داده اند و در پنج ماهه سال جاری نیز22نفر به همین سرنوشت دچار شده اند.

وی ابراز امیدواری کرد:با عملیاتی شدن دوربین های هوشمند کنترل سرعت در این محور شاهد کاهش میانگین سرعت رانندگان و در نتیجه کاهش حوادث و تلفات رانندگی باشیم.مشخصات:
نظرات: *