پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیهفته نامه های محلی استان بوشهر در ناوگان مسافربری بین شهری توزیع می شود

تاریخ انتشار: 1394/06/21

 

با هدف توسعه فرهنگ مطالعه،نشریات و هفته نامه های محلی استان بوشهر در ناوگان مسافربری بین شهری توزیع می شود.

 

سیدحمیدرضا علم مدیر کل حمل ونقل و پایانه های استان بوشهر در نشست با رئیس خانه مطبوعات و مسئولان انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل مسافر با اعلام این مطلب افزود:در راستای فراگیری فرهنگ مطالعه و آگاهی بخشی به مسافرین از این پس هفته نامه های محلی،نشریات و روزنامه های مورد حمایت خانه مطبوعات استان در بین مسافران اتوبوسهای مسافربری بین شهری توزیع میشود.

وی افزود:این اقدام با توجه به بعد مسافت و مدت زمان طی شده بوسیله اتوبوسها این امکان را برای مسافران فراهم می آورد تا در طول مسیر به مطالعه نشریات استان بپردازند و ضمن پر کردن اوقات فراغت خود با اخبار و رویدادهای استان آشنا شوند.

مدیر کل حمل ونقل و پایانه ها تصریح کرد:با هماهنگی خانه مطبوعات استان از تمامی هفته نامه های محلی استان هر کدام چند نسخه در اتوبوسها در دسترس مسافرین قرار می گیرد بگونه ای که تمامی نشریات بصورت عادلانه توزیع شده باشند.

در این نشست همچنین علی هوشمند رئیس خانه مطبوعات استان ضمن تشکر از مساعدت مسئولان بخش حمل ونقل برای توزیع هفته نامه و روزنامه های محلی در ناوگان مسافربری استان گفت:توزیع مطبوعات در ناوگان عمومی مسافربری قدمی کوچک در جهت کمک به نشریات محلی و گامی بزرگ  در جهت تبیین دست آوردهای دولت و همچنین عملکرد مسئولان استانی است.

وی افزود:نشریات و هفته نامه های محلی استان بوشهر از بهترین های کشور هستند ودر تمام سالهای اخیر علی رغم مشکلات عدیده اقتصادی همواره بدون هیچ گونه چشمداشتی به انعکاس رویدادها و تشریح عملکرد مسئولان و دستگاههای اجرایی پرداخته اند.

هوشمند گفت:با ارسال و توزیع نشریات محلی در ناوگان عمومی هم زمینه مطالعه مناسب و مفید برای مسافرین در اتوبوس ها فراهم میشود و هم مردم با خدمات خادمان خود در بخشها ی مختلف استان آشنا میشوند.

رئیس خانه مطبوعات افزود:در حال حاظر تعداد 60نشریه و هفته نامه در استان دارای مجوز هستند که قریب به 23 تا از آنها فعال هستند.مشخصات:
نظرات: *